Diary.

4.4. 2012 » Okresní přebor

5. dubna 2012 v 8:04 | Russi^
Čauky.
Zaprvé omluva. Pardon, že jsem tady nebyla tři dny, ale vážně jsme měli ještě před prázdninama hodně písemek, takže jsem se učila. Strašné. Už aby ta škola vyhořela.:D
Jinak včera celkem super den. Dvě hodiny jsme si odpoledne volala na skype s jedním klukem z Německa. Řeknu vám, ti němci jsou fakt strašné nadržené hovada. To bylo maximální. No a potom jsem zašla za kamarádkou a potom s rodičema do kina. Některým z vás se postaví vlasy z toho, že jsem byla v kině s rodiči, ale když prostě jsme ten seriál Okresní Přebor sledovali doma v televizi, tak jsem s něma chtěla jít i do kina na něj. Prostě úžasný český film. Bezva hlášky a úžasně zahrané role. Doporučuji ten film:)
Co dnes. Asi zajud s kamarádkou ven. Opět jako každý den.
A co vy?:))

Silver.

2. dubna 2012 v 14:20 | Russi^
Hey.
Tak jsem tady po náročné neděli.Užila jsem si to. Přijeli jsme tam a jelikož jsem byla poprvé na taneční soutěži, užívala jsem si tu atmosféru. Bylo to úžasné. Po hodině čekání a všemožném líčení a oblíkaní jsme přišli na parket. Úplně s radostí jsem si tam na tom parketu tančila a byla jsem spokojená se svým výkonem i výkonem dalších spolutanečnic. Nakonec jsme skončili na 2.místě ze 4. Což je fajn. Člověk nemusí nutně vyhrát. Byla jsem i ráda, že jsem tam měla rodiče a jejich věta:,,Jsme ted' nejpyšnější rodiče na světe,'' mě prostě rozbrečela. Mám nejvíce ráda svoje rodiče.*
Dneska ve škole? Fajn. Zase mě v skoro každé hodině rozsazovali, protože ve třídě patřím k nejukecanějším. Furt se stěhuje po tříde jak nějaký pták. Strašné.:D
A co vy? Jaký byl víkend?:)

31.3. » Swimming pool.

31. března 2012 v 14:29 | Russi^
Hi.
Dneska je vážně divný den. Ráno bylo celkem v pohodě, ale pak mamča vymyslela, že si chce zaplavat a mám jít s ní. Ano. Souhlasila jsem, ale nevěděla jsem, že mě to takhle zničí. Mamka chodí totiž plavat 4x do týdne a já jsem byla na bazéně po 4 měsících, takže jsem úplně grogy. Nejradši bych všechno prospala. Co už. Jinak dneska už asi nic neplánuju. Možná půjdu na procházku s Maky. Uvidím, jak se mi bude chtít. Dneska musím odpočívat, protože máme zítra soutěž. CDO v Opavě. Dance pro ty co neví. Bude to o nervy, ale těším se. Je to moje první soutěž.
A co plánujete vy na dnešek?
Tumblr_m1qxkijx0p1qifxiuo1_500_large

Hospital.

25. března 2012 v 12:13 | Russi^
Konečně z nemocnice doma. Sice jsem tam byla jen dvě noci, ale být 48 hodin v kuse připojena na kapačky je fakt opruz. Takový oblbováky co do mně cpali. Ale za to jsem tam poznala pár úžasných lidí. Hlavně jednu malou osmiletou Viktorku. Byla kouzelná. Připadalo mi, že jsem její starší sestřička. Pak ještě takový dva retardy, ale za to s něma byla sranda.
Dneska? Asi nic v plánu. Možná pojedu na chvilku k babičky za město. Trošku relaxovat po tom špitále. Babička mě ráda uvidí, jelikož jsem u ní nebyla snad věčnost. Možná zajdu k večeru sis kamarádkou zaběhat kolem řeky a na stadion. Potřebuju dát dolů ty kila, co jsem pobrala v nemocnici z těch sladkostí, co mi tam rodiče a kamarádi nosili.
Nevím co psát.Bye.
Tumblr_m0apiir1m11ror1r6o1_500_large

F*ck yeah.

18. března 2012 v 11:57 | Russi^
Čauky.
Dneska jsem si připadala jako někde v Americe. Šli jsme si s bráchou zahrát basket na jedno místní hřiště,a prostě ten pocit byl úžasný. Jasně, že jsem zase vyhrála. Brácha je Looser:D.
Jinak včera večer jsem si psala s jedním kamarádem s ,kterým se jen tak někdy potkávám v partě. Tak mi napsal jestli nechci ještě ted zajít ven. Tak jsme šli. Nikdy bych nečekala, že je takový fajn. Prošli jsme se po městě, zašli do Kauflandu a koupil mi tam pití, že to mám za to, jak jsem hodná. [Milé]. Pak jsme si šli sednout. Povídali jsem si a vtom najednou spadla hvězda. Nekecám, fakt spadla. Bohužel jsme si nic nepřáli. Škoda no. Pak mě doprovodil domu a na rozlučku mě objal se slovy:,,Měj se hezky Mrně, určitě brzo zase někm zajdem.'' Poté jsme si psali až do půl noci, chaty plné pusinek:))Prostě nevím no.
Nic mizím. Snad se tu ještě oběvím. Bye:)

Adidas - all day i dream about sex.

10. března 2012 v 14:39 | Russi^
Přináším takový začáteční článek a hned k tomu nějaký otázky.Napadlo mě napsat něco o značce Adidas. Tuhle značku prostě miluju^ hlavně tenisky této značky a teplákovky.
Tumblr_lqfn88isuo1qaev6wo1_1280_large
 
 

Reklama